LEDENPORTAAL

Platform BK onderzoekt de rol van kunst in de samenleving en voert actie voor een beter kunstbeleid. Wij werken aan een betere waardering van de beeldende kunst en een sterkere positie van iedereen die binnen de sector werkzaam is.
 

Platform BK is er voor iedereen die is begaan met de beeldende kunst in Nederland. Wij vertegenwoordigen kunstenaars, curatoren, ontwerpers, critici en anderen die in de sector werken of deze een warm hart toedragen. Samen met onze leden vormen wij een actieve denktank voor de beeldende kunst en denken wij na over alternatieven voor de toekomst.

We mobiliseren zelfstandig werkenden in de kunst vanuit de overtuiging dat zelforganisatie en solidariteit noodzakelijk zijn voor een beter kunstklimaat. Hun stem laten wij doorklinken bij belangenverenigingen, politiek, media en maatschappij.



VERENIGING PLATFORM BEELDENDE KUNST

Da Costakade 158
1053 XC Amsterdam

www.platformbk.nl - info@platformbk.nl
KvK: 54126916 - Triodos 25.46.49.238


 

Wil je op de hoogte gehouden worden van onze activiteiten, lid worden, of heb je een vraag, stuur dan een mail naar info@platformbk.nl of gebruik onderstaand formulier.

Kernteam Platform Beeldende Kunst:
Joram Kraaijeveld, inhoudelijk directeur, joram@platformbk.nl
Maritt Kuipers, coordinator & (leden)administratie, maritt@platformbk.nl
Michelle Schulkens, coordinator & productie, michelle@platformbk.nl


 

Bestuur Platform Beeldende Kunst:
Mariska van den Berg - oprichter en voorzitter
mariska@platformbk.nl
Irene de Craen - Penningmeester
irene@platformbk.nl
Rune Peitersen - oprichter en algemeen bestuurslid
rune@platformbk.nl
Maziar Affrasiabi - algemeen bestuurslid
maziar@platformbk.nl
Coralie Vogelaar - algemeen bestuurdlid
coralie@platformbk.nl

Welkom bezoeker
Login vergeten?
Wachtwoord vergeten?